Начало » StudClub » Встречи » Зустріч татусів
Зустріч татусів [сообщение #43267] Птн, 20 Апрель 2018 00:25 Переход к следующему сообщения

Maxim82 в настоящее время не в онлайне Maxim82
Появился: Апрель 2018

Ніколи не думав,що колись це запропоную,але напевно в нашому місті також потрібен клуб татусів(як в американських фільмах) де ми зможемо обговорювати всі нюанси. Я хочу брати участь у вихованні,але зовсім нічого не розумію,навіть як нагодувати дитину і чим????? [sm4]
Re: Зустріч татусів [сообщение #43290 ответ на 43267 ] Сбт, 21 Апрель 2018 15:59 Переход к предыдущему сообщенияПереход к следующему сообщения

AnnaK в настоящее время не в онлайне AnnaK

Як в американських фільмах буває лише в американських фільмах. Хай ваша дружина годує молочком дитину, а ви краще займіться з ним фізичним вихованням та виростіть гарну людину)
Re: Зустріч татусів [сообщение #43296 ответ на 43267 ] Вск, 22 Апрель 2018 12:06 Переход к предыдущему сообщения

VadimSport в настоящее время не в онлайне VadimSport

А що якщо дитина буде харчуватись не материнським молочком,то гарної людини не вийде? Якась дивна порада,чесно кажучи. Дитину можна годувати багато чим,головне,щоб це було корисно, а життєві цінності,то окрема розмова. Не хочу довго розводити полеміку, можете самі зайти на сайт фрісо https://friso.com.ua/ і все подивитись самостійно. Вибір всеодно за вами,але я особисто ні про що не пожалкувала)
Предыдущая тема:Познакомлюсь
Следующая тема:Подскажите, пожалуйста, достойный вейп-шоп.
Переход к форуму:

Текущее время: Срд Ноя 14 21:24:44 EET 2018

Время, затраченное на генерацию страницы: 0,73642 сек.
.:: Обратная связь :: Начало ::.

Реклама на сайте
Copyright © 2005 Бабенко Т.В. Все права защищены